UNREAL TOURNAMENT
FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy
Rejestracja | Zaloguj
 Ogłoszenie 
Forum w całości poświęcone serii gier Unreal i Unreal Tournament (UT, UT3, 2003, 2004, 2007). Unreal: Return to Na Pali, Unreal: II The Awakening, Unreal Championship, Unreal Championship 2. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz: pomoc, nowe mapy, modyfikacje do gry, porady, wskazówki i wiele więcej!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Unreal Factory Championship 2009

Czy Unreal Factory Championship 2009 to dobry pomysł?
Tak
100%
 100%  [ 12 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
zielarz 
Nowicjusz


Organizacja: Izanagi Corporation
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Władywostok.
Wysłany: 2009-03-15, 15:30   

to co reszta, zgłoszeń nie bierze udziału?

ps. co z pw na wasz server?
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   25%   2/8
Mnich 
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 454
Skąd: Naboo
Wysłany: 2009-03-15, 15:32   

Wszyscy biorą udział w turnieju. Jest ustalona pewna kolejności. Spokojnie panowie jeszcze się nagracie :-P

Mamy chwilowe kłopoty z servem ;-)
_________________
muore il bandito, la mafia vive!








 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   75%   37/49
zielarz 
Nowicjusz


Organizacja: Izanagi Corporation
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Władywostok.
Wysłany: 2009-03-15, 15:59   

um, kłopoty :)? ja tam widzę zmienione hasło =] Mam nadzieję, że upublicznicie je ;)

jo jo
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   25%   2/8
Mnich 
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 454
Skąd: Naboo
Wysłany: 2009-03-15, 16:34   

Tak kłopoty...server był niedostępny przez godzinę. Teraz możliwe, że hasło jest zmienione.
Ja za to nieodpowiadam :-)
_________________
muore il bandito, la mafia vive!








 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   75%   37/49
MefistofeleS 
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 370
Skąd: kielce
Wysłany: 2009-03-15, 20:12   

Sick no dostaliśmy ale co z tego był fajny ubaw :mrgreen: :mrgreen:

A co do hasła to ja nie jestem za upublicznieniem nie wiem jak reszta klanu :evil: :evil: :evil:
_________________

 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   95%   39/41
Sick_ImagI 
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 147
Skąd: Przeradz Mały
Wysłany: 2009-03-15, 20:14   

MefistofeleS napisał/a:
A co do hasła to ja nie jestem za upublicznieniem nie wiem jak reszta klanu :evil: :evil: :evil:


Też nie. Jak ktoś by sobie chciał na legala i spokojnie pograć to nie problem napisać do adminów.
_________________





 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
zielarz 
Nowicjusz


Organizacja: Izanagi Corporation
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Władywostok.
Wysłany: 2009-03-15, 21:19   

Dorośnij mefistofeles, bo zachowujesz się jak dziecko, które nie wpuszcza nikogo na swoją piaskownice. Niby 27lat, a zachowanie... yh. Wytłumacz mi proszę, czemu jesteś taki na Nie.
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   25%   2/8
Mnich 
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 454
Skąd: Naboo
Wysłany: 2009-03-15, 23:07   

Sorki panowie...jeżeli chcecie się sprzeczać lub coś w tym stylu, to proszę bardzo na PW.
Nie róbmy tutaj burdelu ;-)
_________________
muore il bandito, la mafia vive!








 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   75%   37/49
Sick_ImagI 
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 147
Skąd: Przeradz Mały
Wysłany: 2009-03-15, 23:33   

Mnich napisał/a:
Sorki panowie...jeżeli chcecie się sprzeczać lub coś w tym stylu, to proszę bardzo na PW.
Nie róbmy tutaj burdelu ;-)


Tylko jedno moje zdanie :)

zielarz napisał/a:
Dorośnij mefistofeles, bo zachowujesz się jak dziecko, które nie wpuszcza nikogo na swoją piaskownice. Niby 27lat, a zachowanie... yh. Wytłumacz mi proszę, czemu jesteś taki na Nie.


Czemu? A dla temu, że chcemy SAMI sobie pograć. I nie o chodzi o przeszkadzanie w grze, czy nawet o branie w niej udziału. Po prostu chcemy sobie poćwiczyć w swoim stylu i klimacie, aby w końcu móc się choć porównywać do takich osobowości jak np. Ty. Tyle.
_________________





 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
zielarz 
Nowicjusz


Organizacja: Izanagi Corporation
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Władywostok.
Wysłany: 2009-03-16, 00:06   

Temu też, musicie grać z innymi :) Ok, ja już kończę moje wywody.


Mnichu, kiedy się dowiemy o następnej rundzie dueli :) ?
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   25%   2/8
Mnich 
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 454
Skąd: Naboo
Wysłany: 2009-03-16, 07:22   

Jak skończy się ta runda ;-)
_________________
muore il bandito, la mafia vive!








 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   75%   37/49
MefistofeleS 
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 370
Skąd: kielce
Wysłany: 2009-03-16, 11:19   

Zielarz sam jesteś jak dziecko jak słucham twojego pieprzenia podczas gry na servie to mi się rzygać chce, rzęsy mnie świerzbią a skarpetki mi się filcują :evil: :evil: :evil:

Tyle na ten temat :evil: :evil: :evil: :evil:

[ Dodano: 2009-03-16, 11:26 ]
Jeszcze dodam jest tyle ogólnie dostępnych Serverów wybierz sobie inny i nie truj innym życia :evil: :evil: :evil:

Najlepiej jakiś zagraniczny żeby nikt nie rozumiał tego co sfanzolisz podczas gry :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________

 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   95%   39/41
zielarz 
Nowicjusz


Organizacja: Izanagi Corporation
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Władywostok.
Wysłany: 2009-03-16, 13:33   

"Wszystko Przychodzi z czasem" - Fszystko Pszyhoci s czasem" ;)



Ja już robię sobie jaja, a nie gram na poważnie w tą grę. Po tylu latach miała prawo mi się znudzić. A to, czy podczas meczu ktoś pisze jakieś "durne" teksty mnie nie obchodzi, bo potrafię się wyłączyć i nie czytać, a skupić się na tym co mam na celowniku. Zaznaczam ze 99,9% sceny, a raczej pozostałości po niej, ma takie chore jazdy jak Ridek i Ja. A to, że was łatwo idzie zdenerwować, to my dorzucamy do pieca. Proste. Zrozumiesz/cie jak pograsz/cie trochę dłużej z nami. I nie widzę naprawdę sensu zamykania się na własnym serwie, bo to tylko ograniczacie siebie nawzajem. Ja bardzo chętnie teraz mogę po udzielać paru rad, jak grać. Hm, zachowujemy się jak debile, to prawda. Dobrze nam z tym. :) Najwyraźniej przeżyłeś szok, wchodząc na serwer, widząc debilliade w naszym wykonaniu. Nie przejmuj się, my tak od X czasu. Co więcej, ta scena UT2k4 zaplanowała zlot !: ) I spotykamy się w niedalekiej przyszłości. Jak się nie pozabijamy, nie zachalmy na śmierć i będzie komu robić zdjęcia to upublicznimy je :)

P.s.1 Proszę Mnichu o odrobinę wyrozumiałości, nie wiedziałem, gdzie mogę to indziej umieścić.

P.s.2 MefistofeleS, musisz więcej Ikon Emocji używać, to takie fajniusie, i dodaje dramaturgii Twojej wypowiedzi.

Pozdrawiam.
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   25%   2/8
Sick_ImagI 
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 147
Skąd: Przeradz Mały
Wysłany: 2009-03-16, 15:36   

zielarz napisał/a:
Ja już robię sobie jaja, a nie gram na poważnie w tą grę. Po tylu latach miała prawo mi się znudzić.


Czyżby koniec "kariery"?

zielarz napisał/a:
A to, czy podczas meczu ktoś pisze jakieś "durne" teksty mnie nie obchodzi, bo potrafię się wyłączyć i nie czytać, a skupić się na tym co mam na celowniku.


Też potrafimy, nie mniej coś takiego denerwuje. Czy Ciebie (na początku) to nie wkurzało?

zielarz napisał/a:
Zaznaczam ze 99,9% sceny, a raczej pozostałości po niej, ma takie chore jazdy jak Ridek i Ja. A to, że was łatwo idzie zdenerwować, to my dorzucamy do pieca. Proste. Zrozumiesz/cie jak pograsz/cie trochę dłużej z nami.


Właśnie - spokojnie, w końcu się przekonamy. Ale jeszcze nie teraz. Daj nam chwilę pograć na osobności, wyżyć się. A później, gdy już odpowiednio nam odbije (xD), zaczerpniemy Twoich rad (jeśli będziesz wtedy chciał, ofc). Zauważ, że dopiero zaczynamy grać bardziej pod kątem "profesjonalnym", a takie zderzenie z obeznanymi w temacie mocno na nas zadziałało. To jak pierwsze dni w akademiku - na początku odrzuca, a później już tak wciąga, że nie sposób się od tego oderwać. Już rozumiesz o co nam chodzi?

zielarz napisał/a:
I nie widzę naprawdę sensu zamykania się na własnym serwie, bo to tylko ograniczacie siebie nawzajem. Ja bardzo chętnie teraz mogę po udzielać paru rad, jak grać. Hm, zachowujemy się jak debile, to prawda. Dobrze nam z tym. :) Najwyraźniej przeżyłeś szok, wchodząc na serwer, widząc debilliade w naszym wykonaniu. Nie przejmuj się, my tak od X czasu.


Patrz wyżej.

zielarz napisał/a:
Co więcej, ta scena UT2k4 zaplanowała zlot !: ) I spotykamy się w niedalekiej przyszłości. Jak się nie pozabijamy, nie zachalmy na śmierć i będzie komu robić zdjęcia to upublicznimy je :)


Mógłbyś trochę rozwinąć temat? xD Z chęcią bym się do was przyłączył. Może jakieś szczegóły na priv? :)

zielarz napisał/a:
Pozdrawiam.


Odzdrawiam! xD
_________________





 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
zielarz 
Nowicjusz


Organizacja: Izanagi Corporation
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Władywostok.
Wysłany: 2009-03-16, 15:47   

Nie, na priv nie będę pisać, może będzie większe grono zainteresowanych.

Tutaj macie informacje : http://www.rippers.cal.pl/index.php?topic=833.0
Jest to strona ripków, tam wszystko się odbywa. :)

A co do mej "karjery" zakończyła się ona wraz z końcem UT2k3, 2k4 to już tylko następstwo i z braku laku gram. :)
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   25%   2/8
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Gozda :: Template theme based on warezfactory.info


Aktualny PageRank strony unreal-tournament.cba.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Stalowka - katalog stron SEO
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron
rowery giant | Notensatz | Montaż anten tv - Lublin | wózki dziecięce | Biowęgiel biomasa biopaliwa | muzyka bez oplat zaiks, stoart, zpav | komputerowe przepisywanie i edycja nut | gont | tkaniny | pompy | Pomysły i porady Mistrzunia | maine coon | Kolno | spam | domki drewniane