Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Metallica
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Metallica
Author Message
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:    Metallica [ !!! ]

No więc, co sądzicie oi tym zespole? Może powinni coś zmienić, a może wogóle przestać graać?
Które albumy wam się podobają? może jakieś utwory?

No więc tu możecie pisać wszystkie opinie na temat zespoły Metallici ;d xd .`
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No no Andrea jestem pełen podziwu dla tego co tu widzę i nie omieszkam wypowiedzieć się 1 na temat Metallicy :evil:
Zespołu słucham od bardzo dawna nie pamiętam ile to już będzie lat ale na pewno naście zafascynowała mnie płyta "Master of Puppets" i do dziś uważam że jest to 1 z najlepszych płyt metalowych na świecie kawałki są dopracowane do perfekcji płyta pod każdym względem jest doskonała (ba nawet chyba za doskonała :mrgreen: )jest to 3 studyjny album Metallicy, wydany został on 3 marca 1986 roku, a zarazem jest to ostatni album nagrany z basistą Cliffem Burtonem, który zmarł 27 września 1986 r. w trakcie trasy promującej "Master of Puppets".

Lista utworów:

1 Battery
2 Master of Puppets
3 The Thing That Should Not Be
4 Welcome Home (Sanitarium)
5 Disposable Heroes
6 Leper Messiah
7 Orion (Instrumental)
8 Damage, Inc.
9 Battery (Live)
10 The Thing That Should Not Be (live)

Tego się nie da opisać tego trzeba posłuchać :evil: :evil: :evil:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Ta, tak nie da się opisać.
Ale według mnie najlepszym utworem jest: "Nothing Else Matters", po porstu genialny! A albumy to wszystkie są dobre ;d .`
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

A co sądzisz o krytykowanym przez wszystkich albumie St. Anger :?: :?:
Ja słuchałem tego albumu kilkanaście razy i powiem że trzeba się w niego wsłuchać nigdy nie oceniam rzeczy po 1 razie, zgadzam się tylko z tym że album jest nagrany w innym stylu kawałki muzyczne są fajne tak jak i teksty moim zdaniem to dobry album może nie najlepszy ale po przesłuchaniu go kilkukrotnie robi wrażenie :evil: :evil:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Ja mam tak, że muszę "wsłuchać" się w piosenkee xd .
Album jest fajny, pokazuje to, że Metallica, nie gra ciągle tego samego i "rozwija się" ;] .
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No wreszcie ktoś co mówi coś fajnego o tym albumie zewsząd słyszę tylko wypowiedzi że Metallica się już skończyła a chłopaki jak dla mnie grają świetną muze ten album pokazał mi że zespół może zagrać coś innego i to lubię w Metallice, żałuje tylko 1 że nie byłem na ostatnim koncercie :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Ale podobno za niedługo następny na pewno będę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Ja nie byłam, ograniczam sie do słuchania piosenek ;] .
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Andrea powiem ci że jest się nad czym zastanowić jechać czy nie :?: :?:
Ja ci powiem że warto byłe na koncercie Iron Maiden i bardzo mi się podobała też stara kapela starsza trochę od Metallicy i chłopaki dali czadu na stadionie Gwardii w Warszawie koncerty to fajne przeżycie ja na pewno będę jak tylko będą grać w Polsce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:evil: :evil: :evil:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

U mnie jest jeden problem.. rodzice xd. Nie jestem jeszcze pełnoletnia xd. Byłam na kilka koncertach, ale tylko w Koninie labo okolicy ;].
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No tak to jest problem ale możesz o to powalczyć przecież nie musisz sama jechać gdzieś na koncert tylko z jakimś opiekunem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wiesz chłopaki z zespołu nie są już w kwiecie wieku :cry: :cry: :cry:
:evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Tak, nie są i to mnie dołuje, ale jak dla mnie ich muzyka przeszła do legendy ; )) xd.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Zespół który tworzy już przeszło 20 lat musi stać się legendą i jak na razie nic nie wskazuje na to żeby chłopaki przestali grać są jak na razie na fali i to mnie cieszy bo może się doczekam kolejnego koncertu w Polsce na który się na pewno wybiorę :-D :-D :-D :-D
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Do mnie Metallica jest już legendą ;).

Tylko mogę Ci pozazdrościć xd ;].
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Czego tego że mogę jeździć na koncerty :-D :-D dla chcącego nic trudnego wierze w to że znajdziesz jakiś sposób żeby wybrać się na koncert legendy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Pewnie, że znajdę xd.
Poszantażuje troche starszych xd ;).

To pomoże xd.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No ja nie jestem zwolennikiem szantażu ale jeśli w grę wchodzi koncert Metallicy to wszystkie chwyty dozwolone :-D :-D :-D :-D
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ohoho to aż tak bardzo trzeba kochac zespół aby starszych szantażować :-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Mnichu to nie chodzi o zwykły zespół to legenda Heavy Metalu :evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Ja prawie zawsze szantażuje xd.

Nie no, nie róbcie OT xd.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

For Andrea & All Fans :-P

[img]http://img91.imageshack.us/img91/3239/metallicaq.jpg[/img]


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Hahaha xd. Nie znam angielskiego <lol2>.

Wie może ktoś, kiedy i gdzie będzie zlot fanów Metalliki?
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Andrea ja jeszcze nic nie słyszałem i nic nie wiem ale skoro ty piszesz takie rzeczy to zaraz to się sprawdzi i jak coś się dowiem to udzielę ci info :evil: :evil:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Ja tylko o tym słyszałam, więc się pytam XD.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Jak na razie z tego co wiem to są to tylko spekulacje czyli nic pewnego ale trzeba być dobrej myśli :-D :-D :-D :-D
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Trzeba, trzeba. Oby się udało ;d.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron