UNREAL TOURNAMENT
FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy
Rejestracja | Zaloguj
 Ogłoszenie 
Forum w całości poświęcone serii gier Unreal i Unreal Tournament (UT, UT3, 2003, 2004, 2007). Unreal: Return to Na Pali, Unreal: II The Awakening, Unreal Championship, Unreal Championship 2. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz: pomoc, nowe mapy, modyfikacje do gry, porady, wskazówki i wiele więcej!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Najlepsze filmy
Autor Wiadomość
Mnich 
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 454
Skąd: Naboo
Wysłany: 2009-02-20, 15:23   

Noo oglądało sie to ale tylko RAZ i na dodatek nie cały :-) Oglądałem Jason vs Freddy.
Wiecie ten porąbany hokeista vs właśnie Kruger. Nawet fajny film.
_________________
muore il bandito, la mafia vive!








 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   75%   37/49
MefistofeleS 
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 370
Skąd: kielce
Wysłany: 2009-02-20, 17:57   

Mnichu ten film też widziałem ale jak dla mnie to bardziej była komedia niż horror no z extra dodatkami brutalności ale uśmiałem się jak nigdy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale fajny film też polecam :evil:
_________________

 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   95%   39/41
forum_47 
Nowicjusz



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 30
Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 8
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-02-20, 23:27   

A OBCEGO ktoś tu jeszcze pamięta :D ? Obcy i Obcy 2 to ...kurde ... sam nie wiem .... mistrzostwo . Niby taka rozbierzność w prowadzeniu akcji - w Alien był jeden obcy , a w Aliens było obcych od zajebania i jeszcze trochę , ale to właśnie te filmy są najlepsze z wszystkich 4 części .
A pomijając Obcego , rozmawialiścieta ;p o "Od zmierzchy do świtu" . Tarantino tylko napisał scenariusz do filmu , a Rodrigueaz go wyreżyserował .
_________________
Reklamy każą tym ludziom uganiać się za samochodami i ubraniami, których nie potrzebują. Całe pokolenia wykonują prace, której nienawidzą, po to tylko, żeby móc sobie kupować coś, co nie jest im wcale potrzebne.
 
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Mnich 
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 454
Skąd: Naboo
Wysłany: 2009-02-20, 23:33   

Obcy pasażer nostromo :mrgreen: Świetny film szczególnie na ciemne noce :lol:

Słyszałem że wyszła kiedyś chyba gierka czy tak co : Alien vs Predator. :-P
_________________
muore il bandito, la mafia vive!








 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   75%   37/49
MefistofeleS 
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 370
Skąd: kielce
Wysłany: 2009-02-21, 13:57   

No mnichu jest taka gra nawet 2 części polecam w nią zagrać grafa na chwile obecną nie powala ale klimat grania marinem cię zabije jak nie masz mocnej psychiki i twardego serducha nie graj w to :mrgreen: :mrgreen:

Forum_47 Obcy to już klasyka nie ma co się tu rozpisywać na temat tego dzieła bo każdy to widział i to pewnie nie jeden raz :lol: :lol: A filmy z Tarantino to jest po prostu mistrzostwo świata najlepszy to chyba "Pulp Fiction" :evil: :evil: :evil:
_________________

 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   95%   39/41
19][Lanc 
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Wiek: 31
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 175
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-02-21, 22:15   

A Transformers >?< Moim zdaniem bardzo dobry film xD, shooter, death race, Matrix-klasyk wśród filmów sf.
 
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   29%   8/27
MefistofeleS 
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 370
Skąd: kielce
Wysłany: 2009-02-22, 00:03   

Matrix to chyba pierwszy film z prawdziwego zdarzenia jeśli chodzi o XXI wiek ale urywkami trochę nudny :-D :-D

A co myślicie o westernach np.: Bonanza, Jak zdobyto dziki zachód, Lucky Luke, Rio Bravo, Siedmiu wspaniałych itd. itp. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________

 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   95%   39/41
forum_47 
Nowicjusz



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 30
Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 8
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-02-22, 15:11   

Mnie osobiści westerny nudzą . Jedynie te z Clintem Eastwoodem moge obejzec. Widziałem też 3:10 do Yumy ale ten remake z '07.
_________________
Reklamy każą tym ludziom uganiać się za samochodami i ubraniami, których nie potrzebują. Całe pokolenia wykonują prace, której nienawidzą, po to tylko, żeby móc sobie kupować coś, co nie jest im wcale potrzebne.
 
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Mnich 
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 454
Skąd: Naboo
Wysłany: 2009-02-22, 16:29   

Ja lubie westerny...wprawdzie nie tak jak mój tato ale i tak bardzo fajnie się je ogląda :-o
_________________
muore il bandito, la mafia vive!








 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   75%   37/49
MefistofeleS 
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 370
Skąd: kielce
Wysłany: 2009-02-22, 18:05   

No to widzę że twój tato jest taki jak i mój bo to jego ulubiony gatunek filmów mógłby oglądać na okrągło a najgorsze jest to że aktualnie w TV na kanale TVN7 lecą same westerny więc nic innego się w TV nie obejrzy ale i tak rzadko siadam przed TV no chyba że leci jakiś kultowy film ale to nie zawsze bo po kilku minutach puszczają reklamy i już mi się nie chce oglądać ale zawsze można ściągnąć z netu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________

 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   95%   39/41
Andrea 
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Wiek: 28
Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 147
Skąd: z Marsa.
Wysłany: 2009-03-02, 17:49   

Cytat:
Zmierzch...nie widziałem lecz wiem dlaczego wszystkie dziewczyny go tak uwielbiają.
Gra tam jakiś laluś...i uważam że Heath Ledger z makijażem jest 100 razy lepszy niż ten kolo


Hahahahaha *śmieje się*, Robert jest ładniejsz niż Ledger [*] w makijażu ;d. A mi nie chodzi o Roberta, ale o sens tego filmu xd. Dobry dla dziewczyn ;]. Nie polecam chłopaką ;p.

Westerny, nie, nie i jeszcze raz nie xd. Okropne to jest! xd
_________________
Umarnij!


Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci.
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
Sick_ImagI 
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 147
Skąd: Przeradz Mały
Wysłany: 2009-03-17, 23:07   

Ogólnie to nie lubię oglądać filmów (wolę brać czynny udział w grach, a nie tylko patrzeć bezczynnie na rozwój sytuacji), więc tylko to najlepsze potrafią mnie przyciągnąć na dłużej. A więc wymienię te lepsze (i te, które w tym momencie pamiętam):

Jestem Legendą - brak słów. Oczekiwałem dobrego kina, dostałem prawdziwą perełkę. Film, który pozostaje w pamięci nawet po kilku dniach po obejrzeniu. Mistrzostwo. Tak świetnie wykorzystanych tematów wręcz jeszcze nigdy nie widziałem - motyw opustoszałego miasta, psa, tej choroby, czy przede wszystkim MOTYLA (look dady! It's Butterfly! - niezapomniane...) wymiata!. A sam Will Smith (jeden z moich aktorskich idoli, razem z tym na samym dole) - cudo! Świetnie zagrana rola powoli wariującego człowieka... Ci, co oglądali, wiedzą o co mi chodzi. Polecam!
Babylon A.D. - całkiem udany film, z świetnie zrealizowanym tematem (Babilon dosłownie i w przenośni)
8 Mila - świetny film o jednym z moich dawnych idoli - Eminemie.
Szybcy i Wściekli - cała seria, za te piękne samochody i wyścigi uliczne. Szkoda tylko, że te tematy nie są zbyt popularne w filmach...
Szeregowiec Ryan i Wróg u bram - uwielbiam filmy wojenne, a pierwszy tytuł był tak oryginalny w tych sprawach (głównie przez pokazanie okrucieństwa bez ogródek), że nie mógł przejść bez większego echa. Dla mnie klasyka.
Władca Pierścieni - miodzio! Tak wspaniale zrealizowanych scen bitewnych dawno nie widziałem. Do tego ta muzyka... Ach! :)
Kroniki Riddick'a - uwielbiam Vin Diesel'a, ale nawet bez tej osoby poszedłbym na ten film (choć oczywiście nikt inny się nie umywa nawet do tej postaci)
300 - chyba każdy o tym słyszał, więc komentarz jest zbędny. Mi się podoba (THISSSS ISSSSS SSSSSPARTA! [wybaczcie, nie mogłem się już powstrzymać :)]) xD
Resident Evil - bardzo dobra trylogia, ale 2 była najlepsza (Nemesis...)

Bardzo fajnym aktorem jest jeszcze Dwayne "The Rock" Johnson, ale na ten moment przypominają mi się tylko dwa tytuły - zajebiaszczy "The Rundown" oraz "Doom". Całkiem spora lista, jak na osobę, która nie lubi oglądać filmów, nie uważacie? xD Oczywiście to nie koniec, więc jak coś mi się przypomni to jeszcze dopiszę :).
_________________





 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
19][Lanc 
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Wiek: 31
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 175
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-04-04, 11:01   

Eee chyba każdy zapomniał czegoś dodać a mianowicie kultowej parodii Robin Hooda :mrgreen: Robin Hood Faceci W Rajtuzach :mrgreen:
_________________
Kamehama Atack xD


 
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   29%   8/27
MefistofeleS 
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 370
Skąd: kielce
Wysłany: 2009-04-04, 19:56   

Robin Hood Faceci W Rajtuzach omg byłem na tym filmie w kinie i to chyba jeszcze z klasą w średniej szkole to był niesamowity film wszyscy ryli ze śmiechu ale myślę że jeśli chodzi o parodie to najlepszą jak do tej pory jest "Strzelając śmiechem" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________

 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   95%   39/41
Sick_ImagI 
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 147
Skąd: Przeradz Mały
Wysłany: 2009-04-04, 22:50   

Ta, dla mnie to "Poznaj moich Spartan" wymiata xD
_________________





 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Gozda :: Template theme based on warezfactory.info


Aktualny PageRank strony unreal-tournament.cba.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Stalowka - katalog stron SEO
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron
rowery giant | Notensatz | Montaż anten tv - Lublin | wózki dziecięce | Biowęgiel biomasa biopaliwa | muzyka bez oplat zaiks, stoart, zpav | komputerowe przepisywanie i edycja nut | gont | tkaniny | pompy | Pomysły i porady Mistrzunia | maine coon | Kolno | spam | domki drewniane