Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Server szkoleniowy dla początkujących
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Server szkoleniowy dla poczatkujacych
Author Message
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:    Server szkoleniowy dla początkujących [ !!! ]

Server dla graczy początkujących.

Gra: Unreal Tournament 2004

[color=red]CHWILOWO MUSZĘ UTAJNIĆ DANE NA TEMAT SERWERA Z PEWNEGO POWODU.[/color]

Dostępne tryby na serwerze:
1. Death Match 1on1
2. Death Match FFA
3. Team Death Match 5on5
4. Capture The Flag 5on5
5. Bombing Run 5on5
6. Onslaught 5on5

Server skierowany jest głównie do graczy początkujących, którzy chcą nauczyć się poruszania w grze, strzelania itp.

A to statystyka servera:

[url=http://www.gametracker.com/server_info/91.102.114.184:7755/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/91.102.114.184:7755/banner_560x95.png[/img][/url]
  
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Czy w przyszłości serwer będzie dostępny dla prawdziwych macho?
 
 
miro3
Nowicjusz



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Serwerów dla prawdziwych macho jest mnóstwo, a na tym początkujący bedą mogli się zebrać i pograć razem
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No fajnie że jest serw. dla początkujących tylko lipa bo nie mogę na niego wejść a chciałem bardzo pograć z mnichem :evil: :evil: :evil:
 
 
miro3
Nowicjusz



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Z serwerem jest wszystko ok, więc podaj więcej szczegułów np. jaki błąd ci wyskakuje.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

właśnie nie wyskakuje żaden błąd po prostu brak połączenia z serwerem.
:evil: :evil:
 
 
miro3
Nowicjusz



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Server cały czas stoi, więc to nie wina servera. A jak próbujesz na niego wejść? masz go w ulubionych czy wyszukujesz albo wpisujesz IP? I jaka masz wersje gry?
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

kupiłem Antologie a serwer mam w ulubionych(wersja 3369) i nie idzie cholera :evil: :evil:
Wydaje mi się że chyba będę musiał jakiegoś nowego patcha zainstalować :-)

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2009-01-17, 15:54[/i] ][/size]
Już to zrobiłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="MefistofeleS"]

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2009-01-17, 15:54[/i] ][/size]
Już to zrobiłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

I co działa serwer?
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No działa wstyd się przyznać co źle robiłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale to nie jest ważne :evil:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Oki to może dziś sobie pogramy...troche później :-P
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Mnich sorry ale ostatnie dni mam strasznie zakręcone non stop coś się dzieje w moim otoczeniu nie sposób tego opisać ale co się odwlecze to nie uciecze jak już się spotkamy to powalczymy może się wymienimy w grze wspólnymi doświadczeniami bo przecież tu o to chodzi żeby się dokształcać i wzbogacać swoje doświadczenia w grze ale nie skąpić nauki innym początkującym :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

No tak, ale nawet ja mam dużo na głowie. Muszę opanować to forum, 2 strony i jeszcze artykuły pisać. O graniu narazie nie ma mowy ;-) Ale kiedyś napewno pogramy ;-)
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Kurde, Mnich... Zagraj z nim w ten weekend.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

W ten weekend to ja idę na wesele :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Tak się składa, że musiałem usunąć Unreal Tournament ponieważ aktualnie zajmuję się tworzeniem filmów, a ta gra zajmuje sporo miejsca. Jak już powiedziałem napewno kiedyś zagramy ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No niestety ale współczesne gry to już do siebie mają że zajmują sporo miejsca na dysku ale są plusy tego niby minusa nie potrzeba płyty żeby grać :mrgreen: :mrgreen:

Coś za coś nie można mieć wszystkiego :mrgreen:

Mnichu zainwestuj w większy dysk teraz są tanie ja barszcz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
zielarz
Nowicjusz


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

wrzućta no na ten server, utcomp'a :) Będzie można ładnie kolorować nicki, i skiny postaci przez co staną się bardziej widoczne na mapie :)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

utcomp no niezły bajer ale po co on na klanowym servie na którym liczy się tylko trening, co żeby ładnie wyglądało i tak gra ma świetną grafikę bez upiększania :evil: :evil: :evil:
 
 
zielarz
Nowicjusz


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Tak, ja rozumiem, to wszystko itp. Ale, możesz sobie zmienić kolor skina kolegi z teamu, tak żebyś wiedział kto biegnie przed Tobą, Ja mam żółte kolegów z Teamu, a zielony przeciwników. Przez co lepiej widać przeciwników. Ponad to słychać dźwięk jak się kogoś trafi :) A no i też można zmienić skiny na jednolite, np. Gorge. :) Pomyślcie o tym super sprawa.
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Wielkie plany co do trenowania graczy się skończyły.
Server forum padł, równocześnie zamieniając się w server clanu »]PLTs[« .
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron