UNREAL TOURNAMENT
FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy
Rejestracja | Zaloguj
 Ogłoszenie 
Forum w całości poświęcone serii gier Unreal i Unreal Tournament (UT, UT3, 2003, 2004, 2007). Unreal: Return to Na Pali, Unreal: II The Awakening, Unreal Championship, Unreal Championship 2. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz: pomoc, nowe mapy, modyfikacje do gry, porady, wskazówki i wiele więcej!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ulubione piosenki lub ścieżki muzyczne.
Autor Wiadomość
19][Lanc 
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Wiek: 31
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 175
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-02-10, 20:45   

Ja także słucham metalu i rocka:) a wszystko się zaczęło 4 klasie podstawówki gdy kolega polecił mi płytę Nirvany:D Piękna muzyka, a zespół którego jestem ostatnio fanem to The Offspring. Kawałki, które warto odsłuchać:
-Want you bad
-The Kids Aren't Alright
-Hit That
-Pretty Fly (For A White Guy)
-Why Don't You Go Get a Job?

Pozrdo Lc xD
 
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   29%   8/27
Andrea 
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Wiek: 28
Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 147
Skąd: z Marsa.
Wysłany: 2009-03-02, 18:00   

The Offspring - The Kids Aren't Alright, słyszałam, fajne, kolega mi poradził ;d.

U mnie zaczeło się w klasie 5 (wakacje ;p).
Nirvana - lubie xd.

Słyszeliście może o Rise Against? ;d
_________________
Umarnij!


Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci.
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
19][Lanc 
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Wiek: 31
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 175
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-03-02, 18:31   

Jasne !!!! Świetny zespół :!: ostatnio najczęściej pobierane kawałki muzyczne prze zemnie
są właśnie tegoż zespołu ;-)
_________________
Kamehama Atack xD


 
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   29%   8/27
MefistofeleS 
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 370
Skąd: kielce
Wysłany: 2009-03-02, 19:01   

No fajny zassałem ostatnio kilka utworów i chyba poszukam gdzieś na torrentach całej dyskografii bo naprawdę przyjemni się tego słucha no może nie tak bardzo przyjemnie jak Iron Maiden czy Metallicy ale przecież nie można się ograniczać tylko do dwóch zespołów :-D :-D :-D :-D
_________________

 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   95%   39/41
Andrea 
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Wiek: 28
Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 147
Skąd: z Marsa.
Wysłany: 2009-03-03, 15:54   

Ja do kilków ;).
Ale Rise Against, grają [jak dla mnie ;d], dobrą muze, nie to co Metallica [bo przecież żaden zespól nie może równać się z legendą ;)].
A Marilyn Manson? [to już mocniejsza muzyka :>]
_________________
Umarnij!


Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci.
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
MefistofeleS 
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 370
Skąd: kielce
Wysłany: 2009-03-03, 16:31   

Andrea jakoś za nim nie przepadam może to dlatego że nie podzielam stylu jak reprezentuję ale powiem szczerze że kilka utworów ma fajnych i miło się ich słucha gorzej z oglądaniem teledysków jak się na niego patrzy :evil: :evil: :evil:

A co powiesz o Black Sabbath trochę szkoda że zespół się rozpadł no prawie bo grają chyba pod inną nazwą ale bez Ozzyego to już nie to samo jak dla mnie zespół grał fajny rodzaj muzy coś w stylu doom metalu tak to można nazwać a płyta z 1970 "Paranoid" z kawałkiem "War Pigs" jest najlepsza z całej dyskografii :-D :-D :-D :-D
_________________

 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   95%   39/41
Andrea 
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Wiek: 28
Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 147
Skąd: z Marsa.
Wysłany: 2009-03-05, 16:51   

Jeśli chodzi o Mansona, to ich muzyke akurat lubie, ale ograniczam się tylko do słuchania muzyki. ;]

Yyy.. zespół Black Sabbath to nie słyszałam ich, może kiedyś, ale nie pamiętam xd.

A zespół Evanescence? ;d ^^
_________________
Umarnij!


Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci.
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
Mnich 
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 454
Skąd: Naboo
Wysłany: 2009-03-05, 17:56   

Evanescense.
Jej piosenki szybko wpadają w ucho. Mają w sobie dużo mrocznego klimatu co sprawia, że słucham ich dość często. Podobnie jak jej utwory lubię również Linkin Park. Ich muzyka jest prawie taka sama jak Evy. Może to dlatego, że mają kilka wspólnych nagrań.
_________________
muore il bandito, la mafia vive!








 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   75%   37/49
Calisto2k9 
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 34
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 45
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2009-03-05, 18:29   

Aktualnie słucham UTTitle z roku 99 i new - z "3".
Ponadto polecam http://kstanisl.wrzuta.pl/audio/vEcUsv8txy/ z filmiku Remi Gaillarda (francuskiego jajcarza :D) http://www.youtube.com/watch?v=_b3XxWYBxGo. Po prostu nuta wpadła mi niesamowicie do ucha + świetny "numer" we Francji :D
_________________



 
 
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   53%   7/13
Sick_ImagI 
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 147
Skąd: Przeradz Mały
Wysłany: 2009-03-05, 23:42   

Techno/House/Trance - moja święta trójca. I nie pierdzielić mi, że jestem "gupi", bo słucham tylko i wyłącznie dudnienia. Fakt, lubię niskie tony (po to się ma subwoofer'a), ale bez przesady. Nie chodzicie na żadne imprezki? Tam tylko house się liczy.

Lubię jeszcze posłuchać sobie od czasu do czasu Linkin Park'a (znów trójca - With You, In the End, One Step Closer), czy kawałków hip hopu/rapu ze starych, dobrych lat 2005/06 (Eminem przede wszystkim). Poza tym soundtrack z UT (dowolnej części) wymiata! xD

BTW: przykłady utworów techno, które słucham, ofc są to obecne "dane", dawniej słuchało się innych kawałków (nieśmiertelny ACDC - Thunderstruck (Crookers Remix) xD), ale w podobnych klimatach: Delta Goodrem - Believe Again, Ernesto VS Bastian- Dark Side Of The Moon (DJ Smigol mix), Horny United - Crazy Paris, Kato - Are You Gonna Go My Way (Ph Electro Mix), Kilazz Thomas Veex - Another Game Digital Mode (Fizzy rmx), Medina - Kun For Mig. I co? Tylko same basy?
_________________





 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
Andrea 
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Wiek: 28
Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 147
Skąd: z Marsa.
Wysłany: 2009-03-06, 16:07   

Sick_ImagI napisał/a:
Techno/House/Trance - moja święta trójca. I nie pierdzielić mi, że jestem "gupi", bo słucham tylko i wyłącznie dudnienia.


Może ja się odezwę na ten temat? Ok. No więc... nikt tu nie sądzi, że jesteś "głupi", ani nic w tym sensie. Każdy słucha takiej muzyki jaka mu się podoba ;]. Inni słuchają rocka, metala np. ja xd, a inni haus, techno i trance np. Ty ;p. Szczerze mówiąc to Cię podziwiam xd. Moja starsza słucha tego rodzaju muzyki, i jak zaczyna puszczać to swoje "arcydzieło" [bo ona tak mówi xd], wychodzę z domu. Mi tego rodzaju muzyka nie pasuje, ale innym tak. Tak jak innym nie pasuje rock, metal, a inni to kochają, ubóstwiają.

Linkin Parka też lubię ;).
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
Sick_ImagI 
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 147
Skąd: Przeradz Mały
Wysłany: 2009-03-06, 23:26   

Andrea napisał/a:
(...) nikt tu nie sądzi, że jesteś "głupi", ani nic w tym sensie. Każdy słucha takiej muzyki jaka mu się podoba ;].


Andrea, spoko, moja wypowiedź była śmiechowa i jedynie aby troszkę aluzyjna xD. Nigdy nie usłyszałem od kogoś z forum takich słów xP.

Andrea napisał/a:
Szczerze mówiąc to Cię podziwiam xd. Moja starsza słucha tego rodzaju muzyki, i jak zaczyna puszczać to swoje "arcydzieło" [bo ona tak mówi xd], wychodzę z domu.


Taj samo jak ja Ciebie podziwiam za takie reakcje :P. Ale, jak to ładnie ujęłaś, każdy słucha tego, co mu się podoba.

Andrea napisał/a:
Linkin Parka też lubię ;).


No!
_________________





 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
MefistofeleS 
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 370
Skąd: kielce
Wysłany: 2009-03-07, 15:41   

Sick racja "Głupi" nie jesteś ja czasem sobie posłucham jakiegoś dobrego Trancu bo techno do mnie raczej nie przemawia a przecież ja słucham ogólnie Metalu i czasem Rocka i ktoś też by mógł powiedzieć że to głupie i że ja jestem głupi bo jak można słuchać dwóch rodzajów gatunku muzyki jakże różnych od siebie ale co zrobić jak się lubi lajtową muzykę Trance :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________

 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   95%   39/41
Sick_ImagI 
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 147
Skąd: Przeradz Mały
Wysłany: 2009-03-07, 16:50   

BTW: Jeśli chce ktoś posłuchać tego co ja - zapraszam na mój profil na wrzuta.pl - http://sicku.wrzuta.pl/ :). Co prawda dopiero zaczynam rozbudowywać swój profil, ale co poniektóre kawałki już można odsłuchiwać :).
_________________





 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
19][Lanc 
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Wiek: 31
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 175
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-03-07, 17:14   

Ostatnio słucham wszystkiego i powiem, że przy każdym rodzaju muzyki można miło spędzić czas :mrgreen:

Sick_ImagI napisał/a:
Nie chodzicie na żadne imprezki? Tam tylko house się liczy.


Ależ chodzimy, lecz nie zgodzę się z tym iż na imprezach tylko house się liczy. Wydaje mi się że największa liczba ludzi woli tańczyć przy rytmach discopolo :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Kamehama Atack xD


 
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   29%   8/27
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Gozda :: Template theme based on warezfactory.info


Aktualny PageRank strony unreal-tournament.cba.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Stalowka - katalog stron SEO
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron
rowery giant | Notensatz | Montaż anten tv - Lublin | wózki dziecięce | Biowęgiel biomasa biopaliwa | muzyka bez oplat zaiks, stoart, zpav | komputerowe przepisywanie i edycja nut | gont | tkaniny | pompy | Pomysły i porady Mistrzunia | maine coon | Kolno | spam | domki drewniane