Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Problemy dotyczące gry
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Problemy dotyczace gry
Author Message
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:    Problemy dotyczące gry [ !!! ]

Macie jakieś problemy dotyczące rozgrywki?
Piszcie tutaj.
 
 
forum_47
Nowicjusz



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Ja mam uno problema , ponieważ kiedy chcę puścić muzyke przez odtwarzacz , to gra się wyłącza i wyskakuje mi to cholerstwo
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/842196daf264952d.html
mam wrażenie , że mój komp jest po prostu za cieńki i to by było za dużo dla niego . Grę juz przeinstalowałem .
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ten błąd występuje, jeśli sprzęt nie spełnia wymagań gry lub jej instalacja nie przebiegła prawidłowo. W tym drugim przypadku należy przeinstalować grę.
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Nie pamiętam czy ten odtwarzacz był taki ważny w grze :roll: Muzyka pojawia się sama a majsterkowanie przy odtwarzaczu daje tylko pogłaśnianie lub ściszanie prawda??
Z tego co pamiętam u mnie było wszystko ok więc może to być wina sterowników dźwiękowych lub coś innego.
A po re-instalce znów to się pojawiało?
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

A po co komu muza w takiej grze ja mam przyciszoną na max efekty dźwiękowe są wypasione :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="MefistofeleS"]A po co komu muza w takiej grze ja mam przyciszoną na max efekty dźwiękowe są wypasione :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:evil: :evil: :evil: :evil:[/quote]

Po co? Ano dla przyjemności. Dopóki nie grałem przez neta zawsze miałem włączoną muzykę. Niektóre utwory wymiatają - polecam Clockwork i Serene (obydwie costumowe, nie pamiętam map, ale to są z CBP lub UCMP). Muzyka również może dodawać ochoty do walki lub najzwyczajniej w świecie relaksować (polecam felieton _drg o muzyce, jest gdzieś tam w UZ, nie mogłem go w tym momencie znaleźć xD). Teraz, podczas gry bardziej na "pro", muzyka przeszkadza w przewidywaniu ruchów przeciwnika, więc dlatego już każdy z niej nie korzysta :).
 
 
19][Lanc
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Sick_ImagI"]Teraz, podczas gry bardziej na "pro", muzyka przeszkadza w przewidywaniu ruchów przeciwnika, więc dlatego już każdy z niej nie korzysta :).[/quote]

No szkoda bardzo, chciałbym zobaczyć jak grasz duela z włączona na maxa muzyką :-P . Nie dość, że nie słyszysz przeciwnika to jeszcze nie możesz się skupić dokładnie na grze. 8-)
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Dla mnie muzyka w grze wcale nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie bardzo lubię słuchać jakiegoś utworu podczas walki.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Po wyłączeniu muzyki za każdym razem jak gram w jakąś grę to zawału chcę dostać efekty są rozwalające i teraz zawsze wyłączam muze jak w coś gram :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron