Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Rekrutacja
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Rekrutacja
Author Message
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:    Rekrutacja [ !!! ]

Unreal Factory poszukuje chętnych do współpracy przy serwisie.
Będą nadawane rangi redaktorów. Jeżeli jest ktoś zainteresowany pisaniem artykułów, opisów broni, trybów itp... proszę o postowanie tutaj ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Cholera byłbym chętny ale nie bardzo mam czas ale jak już go znajdę to potrafię się postarać żeby wszystko ładnie wyglądało no np. wrzuta z broniami z UT 2004 chyba nieźle to wyszło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ja mogę służyć za korektę, bo na UT się nie znam.
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="MefistofeleS"]Cholera byłbym chętny ale nie bardzo mam czas ale jak już go znajdę to potrafię się postarać żeby wszystko ładnie wyglądało no np. wrzuta z broniami z UT 2004 chyba nieźle to wyszło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

Broń wyszła dobrze. Byłbyś pierwszym redaktorem, a przydałoby się ich trochę więcej.
Ja sam jestem zawalony szkołą oraz innymi obowiązkami, przez które wogóle nie mam czasu.
Gdy znajdziesz wolną chwilę zgłoś się do mnie na GG to powiem Ci co chciałbym zobaczyć.
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote]Ja mogę służyć za korektę, bo na UT się nie znam.[/quote]

To tak jak ja. Ale planuje zakup UT, którą zaproponował mi Mnich :)


A moją nieobecność spróbuje wytłumaczyć tym, że jakoś nie mogłem znaleźć więcej czasu.
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Czasu miałem po uszy...na MT byłeś praktycznie co dziennie ;-)

Korekty nie szukam...potrzebuje redaktorów...ja będę poprawiać błędy.
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Mnich, ja mam poprostu kompa włączonego, czasem zajrzę xd A że mam Opere to mam już włączone MT na karcie.
Btw, ale ja moge poprawiać różne rzeczy? ;P
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Mnichu jak chcesz żeby to mniej więcej wyglądało :?: :?: :?:
Bo jak chodzi ci tylko o screeny i opisy to już ma na dysku ale jak coś to mogę się pobawić w Corelu i to jakoś sensownie zrobić ;-) ;-) ;-)
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ogólnie chodzi o obrazki broni...opisy jakie zrobisz takie będą...najwyżej coś poprawię :-)

@Sael : Się zobaczy jak to będzie ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Mnichu chodzi o to że ja już mam obrazki i opisy ale żebyś nie miał później za dużo roboty no chyba że jesteś dobry np.: w Corelu (bo ja powiem szczerze dawno się nim nie bawiłem brak czasu) i zrobisz to w 5 minut :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Wystarczy że prześlesz mi pracę na e-maila. Resztą zajmę się sam.
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:    Re: Rekrutacja [ !!! ]

[quote="Mnich"]Unreal Factory poszukuje chętnych do współpracy przy serwisie.
Będą nadawane rangi redaktorów. Jeżeli jest ktoś zainteresowany pisaniem artykułów, opisów broni, trybów itp... proszę o postowanie tutaj ;-)[/quote]

Swoją drogą - dotychczasowy mój zin - Unreal Zone - upadł, więc dla podtrzymania formy mógłbym od czasu do czasu napisać jakiś tekst, w końcu jakieś tam doświadczenie mam. Problem jest jak zwykle z czasem... Rzadko kiedy jestem na treningu w klanie, a mowa o pisaniu xD Wszakże rozpatrzę propozycję :)
  
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Super wrazie czego pisz :-) Jakoś ostatnio każdy ma zbyt mało czasu.
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Mnich"]Super wrazie czego pisz :-) Jakoś ostatnio każdy ma zbyt mało czasu.[/quote]

Spoko, daj mi tylko się zająć innymi sprawami, np. tym forum :) Dalej już odezwę się z konkretami, czyli gotowymi tekstami xD
 
 
Kien
Nowicjusz


Organizacja: Axon Research Corporation
Posted:     [ !!! ]

Jak rekrutacja jeszcze nie przedawniona, to się na to pisze.
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Kien"]Jak rekrutacja jeszcze nie przedawniona, to się na to pisze.[/quote]

Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz jakiś artykuł a ja rozpatrzę sprawę ;-)
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Rekrutacja zostaje wznowiona. Wszystkich zainteresowanych proszę o wpisywanie się w tym temacie.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron