Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Happy New Year 2010 !
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Happy New Year 2010 !
Author Message
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:    Happy New Year 2010 ! [ !!! ]

Szczęśliwego Nowego Roku użytkownikom Unreal Factory. Sama strona jak i forum okazały się słabe aby równać się np. z taką potęgą jak Unreal.pl
W każdym razie mam nadzieję, że w tym roku, roku 2010, uda mi się przekazać coś więcej na polskiej scenie unreal'a.
Teraz chciałbym podziękować osobom, które poświęciły min. 5 minut na zalogowanie, napisanie jednego posta itd. Tak niewiele cieszy administratora gdy zagląda w listę odwiedzających.
Dziękuje, moderatorom : Sael i Andrea, mimo że nie interesują się sagą Unreal, pilnowali ładu i porządku na forum.
Nie wiem co jeszcze dodać, muszę wracać na imprezę, więc napiszę jeszcze tylko, Wszystkiego Najlepszego w roku 2010 ;-)
 
 
xerxes
Przeciętniak


Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Mnich.

Cieszy mnie że dostrzegasz iż Factory nie wypadło najlepiej. Nie mniej mam nadzieję że masz świadomość że byłem za Twoim/Waszym projektem od początku. Może nie jestem nałogowcem jeśli chodzi o to forum ale zawsze wierzę i cenię ludzi z pasją. Bardzo się cieszę że poznałem ten "projekt" bardzo się cieszę że w pewnym stopniu jestem jego częścią.

Życzę Ci Mnich żeby Twoje marzenia się ziściły i żeby mi. Twoja/Wasza/Nasza Fabryka przeciągnęła więcej użytkowników i ożyła życiem prawdziwym.

Nie mogę się bardziej zaangażować w jej rozwój. Nie mogę. ;-|
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

[quote]Dziękuje, moderatorom : Sael i Andrea, mimo że nie interesują się sagą Unreal, pilnowali ładu i porządku na forum. [/quote]

Mnichu, nie ma za co. I nie moja wina, że nie kręci mnie Unreal, XD.

Właśnie! Masz jakieś plany jeśli chodzi o stronę?
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="xerxes"]Mnich.

Cieszy mnie że dostrzegasz iż Factory nie wypadło najlepiej. Nie mniej mam nadzieję że masz świadomość że byłem za Twoim/Waszym projektem od początku. Może nie jestem nałogowcem jeśli chodzi o to forum ale zawsze wierzę i cenię ludzi z pasją. Bardzo się cieszę że poznałem ten "projekt" bardzo się cieszę że w pewnym stopniu jestem jego częścią.

Życzę Ci Mnich żeby Twoje marzenia się ziściły i żeby mi. Twoja/Wasza/Nasza Fabryka przeciągnęła więcej użytkowników i ożyła życiem prawdziwym.

Nie mogę się bardziej zaangażować w jej rozwój. Nie mogę. ;-|[/quote]

Pięknie napisane :-) Dzięki Xerxes

[quote="Andrea"]

Właśnie! Masz jakieś plany jeśli chodzi o stronę?[/quote]

Mam jeden plan, który musze zrealizować jak najszybciej aby nasza Nierealna Fabryka solidnie ruszyła z miejsca w 2010r.
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

[quote]Mam jeden plan, który musze zrealizować jak najszybciej aby nasza Nierealna Fabryka solidnie ruszyła z miejsca w 2010r.[/quote]

Yhym. Mogę jakoś pomóc?
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Nie będę gorszy i również powiem, że nie ma za co. Oraz chętnie pomogę w tym nowym czymś ;)
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Dzięki Wam, ale narazie sprawa ta pozostaje tajemnicą, nie musicie w niczym pomagać ;-)
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Hm, to od czego, do cholery, my tu jesteśmy, co?
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Andrea"]Hm, to od czego, do cholery, my tu jesteśmy, co?[/quote]

Z tego co pamiętam, jesteście tu aby utrzymywać porządek na forum, jakieś wątpliwości?
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Hai! Bo chcę pomóc, SZEFIE. (;
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Andrea"]Hai! Bo chcę pomóc, SZEFIE. (;[/quote]

Jeżeli będziesz chciała pisać artykuły o "Nierealnym" to bardzo prosze, tylko daj mi znać. Tym czasem zamykam temat bo zaczęliśmy nieco offtopować ;-)
 
 
Display posts from previous:   
[ CLOSED ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron