Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Ulubione serwery
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Ulubione serwery
Author Message
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:    Ulubione serwery [ !!! ]

Mój ulubiony serwer znajduje się w kategorii: Coop Game.
Nazywa się : ZOMBIE'S DEAD ZONE <COOP>

Na tym serwerze gram najczęściej :-)
 
 
Dozey
Nowicjusz


Organizacja: Space Marines Corporation
Posted:     [ !!! ]

A mój Zora's Coop i oczywiście mój Dozey's Coop tylko niechcący coś nawaliłem a że ne umiem tworzyć swoich serwów(kolega mi zrobił) nie pogracie sobie na nim póki nie wytłumaczy mi ktoś co trzeba zrobić by postawić serwa (wiem że trzeba coś w ustawieniach konfiguracyjnych). CaNNon ball ftw!
 
 
adam998
Nowicjusz


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Witam
Odkopałem ostatni gre UT to jest chyba ta pierwsza wersja....chcialbym zagrac w sieci niestety nie moge polaczyc se praktycznie do zadnego serwera ... moze ktos mi powiedziec dlaczego?
Pozdrawiam
 
 
19][Lanc
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Posted:     [ !!! ]

Grasz z pirata? :-P
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="19][Lanc"]Grasz z pirata? :-P[/quote]

Jeśli to UT'99 to nawet na odpowiednim piracie da radę grać w sieci, sam to próbowałem =] Ofc, mam teraz oryginał. A co do problemu - spatchuj do najnowszej wersji, powyłączaj firewalle, antywirusy itp.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron