Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Modyfikacja map
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Modyfikacja map
Author Message
suchhy
Nowicjusz


Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:    Modyfikacja map [ !!! ]

Witam

Szukam mozliwosci edycji mapy do ut99

jest tam mapa deck16 - moja ulubiona, i chciałbym pare elementów z niej usunąc, a w ich miejsce wstawic zbroje itakie tam

ktos pomoże?
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Witaj

Od takich rzeczy masz Unreal Editor (znajduje się w katalogu /System), z tym, że trzeba się na tym znać :) Ale od czego jest wujek google... xD
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

popieram Sick'a Google nie gryzie i każdy umie się nim posługiwać :-D :-D
Poszukaj odpowiedniego programiku a później znajdź sobie torrent bo podejrzewam że pełnej wersji nie znajdziesz na necie no i jak ci się ściągnie to pozostaje tylko nauczyć się posługiwać programem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Proste ja konstrukcja cepa :-P :-P :-P
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Modyfikacja może jest troche łatwiejsza od samego budowania całej mapy. Ja nigdy nie korzystałem w UE chociaż kilka razy go odpaliłem. Nie znam się na tym więc wole ściągać gotowe mapy :-)
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="MefistofeleS"]Poszukaj odpowiedniego programiku a później znajdź sobie torrent bo podejrzewam że pełnej wersji nie znajdziesz na necie (...)[/quote]

Jak, przecież UE jest razem z każdym Turniejem, więc po co go ściągać oddzielnie? xD Chyba, że nie chodzi Ci o UE, to sry, mój błąd :)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Sick ja się tym nie bawiłem ale przypuszczam że są inne programiki do edytowania map wiesz jak jest UE może komuś nie wystarczyć i zechce programu profesjonalnego więc Google i Heyah :-D :-D :-D
Ale to jest żmudna robota nawet przeróbka mnie się nie bardzo by chciało tym bawić więc poprę tu Mnicha po co się męczyć jak można ściągnąć odpowiednią mapę chyba że, jak tu kolega suchhy napisał chce przerobić według swojego uznania no to musi się pobawić życzę miłej zabawy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
suchhy
Nowicjusz


Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:    thx [ !!! ]

dzieki Wam za odpowiedzi,

wiec tak poszukałem troche w sieci programikow, ale jest masakra jezeli chodzi o budowanie map od samego poczatku (musialbym miec wiecej czasu niz potrzeby grania)

wiec skorzystalem z edytora w UT, zrobilem pare przerobek i jest OK.

pytajac was mialem nadzieje na to że po 10latach od premiery tejze gry beda jakies ciekawsze juz narzedzia. no nic daje czadu na modyfikacjach

Jezeli mielibyscie jaies fajne mapki do gry 1vs.1 to prosilbym o przelanie ich na jsg3@op.pl
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:    Re: thx [ !!! ]

[quote="suchhy"]Jezeli mielibyscie jaies fajne mapki do gry 1vs.1 to prosilbym o przelanie ich na jsg3@op.pl[/quote]

Polecam 1on1 Pack - http://download.beyondunreal.com/fileworks.php/mods/1on1pack.zip :)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Zobacz tutaj jest trochę tego :mrgreen:

http://www.df.cvd.pl/
http://www.unreal.pl/
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron