UNREAL TOURNAMENT
FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy
Rejestracja | Zaloguj
 Ogłoszenie 
Forum w całości poświęcone serii gier Unreal i Unreal Tournament (UT, UT3, 2003, 2004, 2007). Unreal: Return to Na Pali, Unreal: II The Awakening, Unreal Championship, Unreal Championship 2. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz: pomoc, nowe mapy, modyfikacje do gry, porady, wskazówki i wiele więcej!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
O sobie
Autor Wiadomość
Elvis Scatter 
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 112
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2009-03-22, 14:55   

Witaj, Cezary.

Fairo napisał/a:
właśnie skończyłem 18 latek


Very good.

Fairo napisał/a:
RPG


Zagraj w stalkera, Gothica albo Fallouta.
 
 
     
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   60%   12/20
Sick_ImagI 
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 147
Skąd: Przeradz Mały
Wysłany: 2009-03-22, 16:51   

Elvis Scatter napisał/a:
Fairo napisał/a:
RPG


Zagraj w stalkera, Gothica albo Fallouta.


Nie no, świetne tytuły mu dałes jako typowe RPG :P Stalker to bardziej strzelanina niż RPG, Gothic jest za prosty na prawdziwą grę RPG, a Fallout... Coż, sprawa ma się podobnie jak z Stalkerem :)
_________________





 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
Elvis Scatter 
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 112
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2009-03-22, 16:58   

Śmiech na sali. S.T.A.L.K.E.R. to FPS z domieszką RPG, Gothic to prawdziwe RPG. Jest za prosty? Spróbuj szczęścia w Nocy Kruka. Fallout to klasyczny RPG, nie jest żadną strzelaniną. Wygląda na to, że nie jesteś prawdziwym fanem gier RPG i nie wiesz, co takie gry powinny zawierać.
 
 
     
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   60%   12/20
Sick_ImagI 
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 147
Skąd: Przeradz Mały
Wysłany: 2009-03-22, 17:12   

Elvis Scatter napisał/a:
S.T.A.L.K.E.R. to FPS z domieszką RPG


Sick_ImagI napisał/a:
Stalker to bardziej strzelanina niż RPG


To przypadkiem nie to samo?

Elvis Scatter napisał/a:
Gothic to prawdziwe RPG. Jest za prosty? Spróbuj szczęścia w Nocy Kruka


Może źle powiedziałem - nie tyle za prosty, o ile zbyt prostacki. Chodzi mi o to, że nie ma tu zbyt wielu rozbudowanych rzeczy - ot, choćby gildie (3 główne, bo ciężko za prawdziwą gildię uznać złodziei w G2, czy bandytów i piratów z Nocy Kruka) czy atrybuty (chodzi mi o te umiejętności czy coś xD Wiecie, siła, mana i zwinność). Porównaj do tego np. Morrowind'a - tam jest tego multum. A Noc Kruka? Fakt, trudniejsza niż sama podstawka, ale jeśli się chodziło tak jak trzeba (tudzież nie rzucało się bez niczego na Trolle i te sprawy) - nie sprawiała żadnych kłopotów.

Elvis Scatter napisał/a:
Fallout to klasyczny RPG, nie jest żadną strzelaniną.


Powiem tak jak Ty - jest to RPG z elementami strzelanki. A zresztą, mogę się mylić, nie wiem, bo...


Elvis Scatter napisał/a:
Wygląda na to, że nie jesteś prawdziwym fanem gier RPG i nie wiesz, co takie gry powinny zawierać.


Fakt, nie jestem. Ale w co bardziej prostsze i przyjaźniejsze (Gothic, właśnie Fallout 3, może od niechcenia Morrowind xD) spokojnie gram i wiem ock w nich. A dla prawdziwymi RPG są np.: KoToR, Baldur's Gate, Might and Magic czy chociażby przytoczony już Morrowind i Oblivion. Mylę się?
_________________





 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
Elvis Scatter 
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 112
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2009-03-22, 17:41   

Sick_ImagI napisał/a:
Stalker to bardziej strzelanina niż RPG


To przypadkiem nie to samo?


Nie, bo jest domieszka RPG. I to nawet duża.

Sick_ImagI napisał/a:
Może źle powiedziałem - nie tyle za prosty, o ile zbyt prostacki. Chodzi mi o to, że nie ma tu zbyt wielu rozbudowanych rzeczy - ot, choćby gildie (3 główne, bo ciężko za prawdziwą gildię uznać złodziei w G2, czy bandytów i piratów z Nocy Kruka) czy atrybuty (chodzi mi o te umiejętności czy coś xD Wiecie, siła, mana i zwinność). Porównaj do tego np. Morrowind'a - tam jest tego multum. A Noc Kruka? Fakt, trudniejsza niż sama podstawka, ale jeśli się chodziło tak jak trzeba (tudzież nie rzucało się bez niczego na Trolle i te sprawy) - nie sprawiała żadnych kłopotów.


Gra nie musi być rozbudowana, żeby być RPG-iem. Jeśli jest czegoś zbyt dużo nawalone, to odechciewa się grać. I z tego powodu zaprzestałem grać w Morrowinda, a gierka była przednia.

Sick_ImagI napisał/a:
Powiem tak jak Ty - jest to RPG z elementami strzelanki. A zresztą, mogę się mylić, nie wiem, bo...


RPG może dziać się w czasach współczesnych lub średniowiecznych. Może nawet nie być broni - bez znaczenia.

Cytat:
Fakt, nie jestem. Ale w co bardziej prostsze i przyjaźniejsze (Gothic, właśnie Fallout 3, może od niechcenia Morrowind xD) spokojnie gram i wiem ock w nich. A dla prawdziwymi RPG są np.: KoToR, Baldur's Gate, Might and Magic czy chociażby przytoczony już Morrowind i Oblivion. Mylę się?


Tak, te gry to RPG. Fallout 3 w sumie też... ale to totalne dno w porównaniu do poprzednich części.
 
 
     
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   60%   12/20
Mnich 
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 454
Skąd: Naboo
Wysłany: 2009-03-22, 17:48   

Koniec offa panowie ;-)
_________________
muore il bandito, la mafia vive!








 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   75%   37/49
19][Lanc 
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Wiek: 31
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 175
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-03-22, 17:56   

A szkoda bo bym dołożył coś od siebie xD. Gothic prostacki lol!
_________________
Kamehama Atack xD


 
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   29%   8/27
Andrea 
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Wiek: 28
Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 147
Skąd: z Marsa.
Wysłany: 2010-03-26, 18:24   

Dzień dobry.
Mam na imię Klaudia i pochodzę z kosmosu.
Lubię spać.
Uważam, że Empiki są opóźnione.
Dziękuję.
Dowidzenia.
_________________
Umarnij!


Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci.
Ostatnio zmieniony przez Andrea 2010-04-17, 16:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
metztli-empire 
V.I.P



Organizacja: Terran Colonial Authority
Dołączyła: 03 Mar 2009
Posty: 35
Skąd: Reyowietz
Wysłany: 2010-04-10, 13:42   

Ooo i mnie tu nie ma :-?

Na imię mi Natalia (tak wiem piękne imię), należę do tych niedepresyjnych acz skromnych artystów. Na co dzień zajmuję się fotografią już w stopniu bardziej zaawansowanym (lustrzanka Nikon), obróbką zdjęć oraz byciem psychologiem (jak macie problemy lub chcecie po prostu pogadać to zawsze służę rozmową). Mam wiele zainteresowań, podobno dużo wiem na temat różnych zagadnień (motoryzacja, komputery, moda itp. itd.). W czasie wolnym śpię nałogowo, maluję obrazy (to akurat bardzo rzadko, choć talent mam), słucham muzyki (Placebo, HIM, Type O Negative, Samael, Riverside.. i można by wymieniać tak i wymieniać), czasami gram (UT, Painkiller i te z niemieckimi żołnierzami), grzebię w historii (I i II wojna światowa i ich zbrodnie), poszukuję skarbów dosłownie za pomocą wykrywacza mojego Ukochanego, przebieram w ciuchach i butach na allegro (jak chyba większość kobiet), pomagam Ukochanemu w kolekcjonerstwie (szczególnie niemieckie rzeczy z czasów wojny), czytam książki (Wiedźmin - uwielbiam go, "Magija" Crowley'a), zajmuję się też zagadnieniem: H.R. Giger i jego twórczość - zarażona przez Ukochanego..
Dużo by tu jeszcze wymieniać ale to chyba najważniejsze rzeczy :guma:

Pozdrawiam!
_________________
www.wmfp.pl/forum
 
 
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   72%   8/11
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Gozda :: Template theme based on warezfactory.info


Aktualny PageRank strony unreal-tournament.cba.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Stalowka - katalog stron SEO
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron
rowery giant | Notensatz | Montaż anten tv - Lublin | wózki dziecięce | Biowęgiel biomasa biopaliwa | muzyka bez oplat zaiks, stoart, zpav | komputerowe przepisywanie i edycja nut | gont | tkaniny | pompy | Pomysły i porady Mistrzunia | maine coon | Kolno | spam | domki drewniane